Live Chat
NETMAR / Praca

Praca - dołącz do zespołu!

OPIS STANOWISKA:

  • budowa napowietrznych sieci światłowodowych
  • budowa sieci światłowodowych wewnątrz budynków
  • budowa kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciągiem kabli światłowodowych
  • budowa sieci radiowych
  • wykonywanie modernizacji i serwisu sieci światłowodowych oraz radiowych
  • podłączenia klientów końcowych
  • serwisowanie klientów końcowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie – preferowanie kierunki: telekomunikacja, elektronika
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • brak przeciwwskazań przy pracach wysokościowych
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • wysoka kultura osobista połączona z zaangażowaniem w działanie

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w spawaniu światłowodów
  • uprawnienia SEP
  • szkolenie wysokościowe

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

CV proszę przesyłać na adres biuro@netmar.net.pl

  • prace administracyjne związane z bieżącą obsługą firmy
  • telefoniczna obsługa Klienta
  • wystawianie i weryfikacja faktur
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację
  • bieżące wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach
  • przygotowywanie zestawień / raportów / prezentacji
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze

WYMAGANIA:

  • wskazane wykształcenie wyższe
  • znajomości pakietu MS Office
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych zasad księgowości
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz wyników pracy
  • premie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole

Kliknij "+", żeby zobaczyć szczegóły.

Nasz zasięg

Sprawdź czy możesz skorzystać z naszych usług. Nie? Sprawdź za jakiś czas.

 Sprawdź

pon-pt

8:00 – 20:00

sobota

8:00 – 14:00

12 312 77 77